O firmie

Firma Ducato Service powstała w 1994 roku. Od początku działalności zajmujemy się naprawą samochodów dostawczych. Naszą specjalnością  stał się serwis marki Fiat, a wkrótce dołączyło do niej Iveco. Obsługując już grupę aut dostawczych Fiat oraz Iveco ofertę rozszerzyliśmy o naprawę i serwis samochodów dostawczych Renault oraz Peugeot, Citroen, Mercedes i Ford .

Chcąc sprostać wymaganiom klienta wyposażyliśmy serwis w niezbędne urządzenia i narzędzia dzięki którym kompleksowo możemy obsłużyć każdy samochód marki Fiat, Iveco, Renault ale również innych marek.

Z uwagą śledząc wszelkie nowości wprowadzane w naszej branży, rozwijając wiedzę i kwalifikacje jesteśmy w stanie podjąć się trudnych wyzwań, co w naszej historii bardzo często miało miejsce.

Zawsze przywiązywaliśmy duże znaczenie do kadry pracowniczej. Dobra atmosfera i relacje z pracownikami pozwoliły nam na zbudowanie solidnej bazy. Kładąc duży nacisk na szkolenia i rozwój pracowników nieustannie podnosimy jakość wykonywanych usług.

Trudna sytuacja w Polsce wymusza na nas wprowadzania nowych strategii oraz ciągłego rozwoju. Aktualnie, chcąc sprostać wymaganiom rynku, nasza firma wstąpiła do sieci naprawczej Q Service i MOTRIO co za tym idzie w znaczący sposób podniosła jakość, wdrażając nowe technologie i tworząc dodatkowe działy rozwijające ofertę o serwisową obsługę w zakresie mechaniki, elektroniki, elektryki nie tylko marki Fiat i Iveco ale również Renault.

Zapraszamy do naszego warsztatu naprawy samochodów osobowych i dostawczych w lokalizacji Warszawa. Warsztat mieści się w Zielonki-Wieś k. Warszawy. Nasza firma od lat specjalizuje się w kompleksowym serwisie aut dostawczych. W szczególności napraw Fiat Ducato, Iveco, Renault jak również Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Mercedes Sprinter oraz innych marek aut dostawczych.

Comments are closed.