Oferta współpracy

Pragniemy zaproponować współpracę z naszą firmą w zakresie napraw i serwisu mechaniki, elektromechaniki i elektroniki, kompleksowego serwisu klimatyzacji, sprzedaży i wymiany opon, blacharstwa i lakiernictwa samochodowego.
Szczególnie chcemy polecić nasze usługi firmom kurierskim, gdzie sprawny pojazd to najważniejszy element pracy zapewniający terminową obsługę klienta. Jesteśmy w stanie zająć się kompleksową obsługą całego taboru, gwarantując jakość i terminowość zleceń.
Wykonujemy naprawy samochodów dostawczych i osobowych ze specjalizacją Fiat Ducato, Iveco, Renault ,Mercedes Sprinter, VW LT, Peugeot, Citroen oraz pozostałych marek.

Z pełnym zaufaniem można nam powierzyć nam swoje auto, a my zajmiemy się nim rzetelnie i ze szczególną troską. Warsztat samochodowy znajduje się na terenie strzeżonym, tym samym zapewnione jest bezpieczeństwo Państwa pojazdów.
Posiadamy na stanie większość części do samochodów Fiat,Iveco i Renault

Nasz zakres usług to:

 • Naprawy mechaniczne w zakresie:
  przeglądy techniczne, naprawa zawieszeń, hamulców, toczenie tarcz hamulcowych, naprawa silników, skrzyń biegów itp.
 • Regeneracja maglownic, krzyżaków kolumny kierowniczej, wymiana drążków kierowniczych i końcówek (posiadamy na stanie maglownice do marki Fiat oraz Iveco)
 • Naprawa elektroniki samochodowej w zakresie:
  diagnostyka komputerowa, common rail, pompowtryskiwacze, diagnostyka elektroniki samochodowej, ABS, ESP, Air Bag itp. (rozszerzony program diagnostyczny dla marki Fiat)
 • Naprawy elektromechaniczne:  rozruszniki, alternatory, alarmy
 • Kompleksowa obsługa klimatyzacji: naprawa, uzupełnianie, odgrzybianie
 • Komputerowa geometria kół (przyrząd ośmioczujnikowy)
 • Wymiana i sprzedaż opon
 • Możliwość odebrania i odstawienia naprawionego samochodu dostawczego lub samochodu osobowego do klienta.

W przypadku stałych zleceń przewidziane są rabaty cenowe na części i usługi oraz możliwość płatności przelewem. Zapewniamy szybkie i solidne usuwanie usterek w Państwa pojazdach, w cenach konkurencyjnych w stosunku do innych serwisów.
Udzielamy gwarancji na wykonane usługi.

W wypadkach nagłej konieczności istnieje możliwość naprawy Państwa samochodów w godzinach popołudniowych lub w soboty. Dysponując wykwalifikowanym personelem potrafimy sprostać największym problemom technicznym. Żadne auto, szczególnie Fiat,Iveco,Renault nie stanowi dla nas tajemnicy.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, co pozwoli na długotrwałą oraz owocną współpracę między naszymi firmami na korzystnych warunkach.

Comments are closed.